Trzecioligowy Widzew Łódź po raz czwarty górą w sparingu! (FOTO)

Dariusz Piekarczyk
Trzecioligowy Widzew Łódź po raz czwarty górą w sparingu! Widzew Łódź straszy Sokoła-Konsport Aleksandrów, lidera grupy pierwszej III ligi. Podopieczni trenera Franciszka Smudy, którzy są wiceliderem tabeli, wygrali wszystkie zimowe cztery mecze kontrolne. Strzelili w nich 13 goli, a strzelili cztery.

Trzecioligowy Widzew Łódź po raz czwarty górą w sparingu!
W środę widzewiacy pokonali, na boisku Łodzianki, KSZO Ostrowiec Wielkopolski, zespół prowadzony przez trenera Przemysława Cecherza, poprzednio pracującego w klubie z ul. Piłsudskiego 138 aż 5:2 (2:1).

WIDZEW ŁÓDŹ - KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 5:2 (2:1)
Bramki:
1:0 - Robert Demjan (18)
2:0 - Mateusz Michalski (25, rzut karny)
2:1 - Michał Janik (41)
3:1 - Jakub Jasiński (56)
4:1 - Michał Przybylski (58)
5:1 - Daniel Świderski (62)
5:2 - Tomasz Persona (65, rzut karny)
Widzew:1. połowa. Humerski – Kozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel – Michalski – Kwiek, Kristo, Pieńkowski – Demjan, Stanek. 2. połowa: Wolański – Niedziela, Sylwestrzak, Miller, Zuziak – Jasiński, Kazimierowicz, Falon, Mąka – Przybylski, Świderski. Trener: Franciszek Smuda.