Wypadek na Kilińskiego w Łodzi. Nieoznakowany radiowóz zderzył się z audi [ZDJECIA]

Młody mężczyzna został ranny w zderzeniu nieoznakowanego radiowozu policji z audi.

W niedzielę (24 września) kilkanaście minut po północy na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Nawrot doszło do zderzenia policyjnego furgonu marki Fiat z osobowym audi A4.

Policjanci jechali z "izby wytrzeźwień" z zatrzymanym mężczyzną . Wieźli go do policyjnej izby zatrzymań przy ulicy Sienkiewicza. Kierujący radiowozem 25-letni posterunkowy wymusił pierwszeństwo na kierowcy audi a4 wjeżdżając na skrzyżowanie z ulicą Nawrot bez zatrzymania się przed znakiem stop.

Po chwili na miejscu był już zespół ratownictwa medycznego. 20-latek prowadzący audi został przebadany i nie wyraził zgody na hospitalizację. Kilkanaście minut później na miejsce przyjechali przedstawiciele jego rodziny. Wówczas po rozmowie z jedną z kobiet, mężczyzna zgłosił ż się źle czuje i chce jechać do szpitala.

Mężczyzna z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu został przewieziony do szpitala WAM. O zdarzeniu poinformowany został z urzędu prokurator dyżurny. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Podsumowanie wydarzeń tygodnia

Wideo

Jarosław Kosmatka

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.12.2018, 18:56

pani Kosmatka pan chyba widzi niewidoczny wideorejestrator w tym niby nieoznakowanym ale niestety bo to jest oznakowany hahahahahahah xd

29.09.2017, 20:04

najciemniej pod latarnią

25.09.2017, 13:37

redaktor kosmatka skończył dziennikarstwo u rydzyka..... i oto efekty

25.09.2017, 11:12

A co jak w międzyczasie,gdy młody odmówił pomocy medycznej,policjant przyjął mandat za spowodowanie już nie wypadku tylko kolizji?

25.09.2017, 10:43

Sprawa jest jasna co do błędów i niedomówień, przeinaczeń w artykule, wystarczy spojrzeć na nazwisko autora. Ten pan znany jest z takich "kwiatków" w swoich tzw. artykułach...

25.09.2017, 09:02

No to nieoznakowany, czy oznakowany? Co za osioł!

25.09.2017, 07:26

redaktor chyba ma tzw. maturę giertycha

25.09.2017, 07:14

Faktycznie nieoznakowany. Nie ma co... Chyba redaktor ma zaległości...

24.09.2017, 22:34

ja miałem tak samo jak zem na ryn ek jechoł kartofle sprzedac. Dajta spokoj za rzuka mi odszkodowanie 5tysi dali hhehehhehh

24.09.2017, 22:32

chłopak nie wyspany chyba powinien się wyspać

24.09.2017, 21:48

tak

24.09.2017, 18:57

Pseudo dziennikarz mial na mysli radiowoz bez zalaczonych sygnalow swietlnych i dzwiekowych.

24.09.2017, 18:47

jakie to ma w tym miejscu znaczenie?

24.09.2017, 17:07

Ten samochód z wielkim napisem "POLICJA" jest waszym zdaniem nieoznakowany?

24.09.2017, 15:38

A czy ten 25 letni posterunkowy, który wymusił pierwszeństwo to nie jest przypadkiem ukraińcem?