Zwycięski sparing III-ligowej Lechii. Tomaszowianie pokonali MKS Kluczbork 4:0. Za tydzień grają z Ceramiką Opoczno (foto+film)

Andrzej Wdowski
Zwycięski sparing III-ligowej Lechii. MKS Kluczbork pokonany 4:0
Zwycięski sparing III-ligowej Lechii. MKS Kluczbork pokonany 4:0 Andrzej Wdowski
Zwycięstwem 4:0 nad MKS Kluczbork rozpoczęli serię meczów sparingowych piłkarze III-ligowej Lechii Tomaszów Maz., przygotowujący się do rundy wiosennej.

Tomaszowianie, których od nowego roku prowadzi nowy szkoleniowiec Daniel Myśliwiec, pewnie pokonali dzisiaj (12 stycznia) na boisku przy ul. Nowowiejskiej pierwszego sparingpartnera 4:0, prowadząc do przerwy 2:0. Gole zdobyli: Kamil Kubiak, Kamil Lewiński i Mateusz Bąkowicz, który w II połowie dwukrotnie trafił do siatki rywali.

Trener tomaszowian wykorzystał w tym sparingu prawie wszystkich zawodników jakich miał do dyspozycji. Praktycznie dwie jedenastki Lechii zagrały w tym spotkaniu.

Za tydzień (19 stycznia) kolejnym rywalem Lechii będzie IV-ligowa Ceramika Opoczno.