Czołowe miejsca biegaczy z LKS Koluszki podczas Halowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Spale

Karolina Brózda
Drugie miejsce w biegu na 200 metrów wywalczył 14-letni Radosław Babiarski z LKS Koluszki podczas Halowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Spale.

Czwartą pozycję zajął na dystansie 1 km Piotr Chojnacki, piąty w swojej serii był Maciej Wolski.

Drugi medal, brązowy, w kat. 2007-2008 zdobyła sztafeta 4x200 m, biegnąca w składzie: Kamil Tenentka, Piotr Chojnacki, Maciej Wolski i Radosław Babiarski.

Po raz pierwszy na tak dużej imprezie wystąpili 9-letnia Łucja Ciesielska, która w swojej serii biegu na 200 m zajęła trzecie miejsce, oraz o rok starszy Karol Cieślik, również trzeci w swojej serii w biegu na 60 i 200 m.