Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź 0:0

Dariusz Piekarczyk
Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź Fot. Krzystzof Szymczak
Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź. W Tomaszowie Mazowieckim, o godz. 11, rozpoczął się mecz miejscowej Lechii z ŁKS Łódź. To mecz kończący pierwszą kolejkę rundy wiosennej III ligi łódzko-mazowieckiej. W kontekście wczorajszego remisu Sokoła Aleksandrów z Pilicą Białobrzegi 0:0, wynik tego meczu ma kolosalne znaczenie dla układu czołówki tabel.

Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź.
Na bieżąco informować będziemy o przebiegu tego spotkania.
20 minuta meczu - remis 0:0,
25 minuta - wynik bez zmian
Mecz wyrównany, głównie środku pola. Obie drużyny miały po jednej okazji bramkowej. Na trybunach komplet. Około 1.000 widzów. Nie ma kibiców ŁKS.
40 minuta - ciągle wynik bezbramkowy.
Ostatnie minuty to przewaga Lechii. Kamil Cyran strzelał głową, ale minimalnie niecelnie. Po 45 minutach 0:0.

DRUGA POŁOWA
55 minuta - wynik się nie zmienia.
70 minuta - Marcin Mirecki sam na sam z bramkarzem gości. Piłkarz Pilicy próbuje go lobować. Bramkarz ŁKS instynktownie broni.
74 minuta - nadal 0:0.
Przed nami ostatnie 10 minut meczu, wynik się nie zmienia. Groźniej atakuje Lechia.
88 minuta - nadal 0:0. Ten wynik nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, bardziej zresztą ŁKS.
KONIEC MECZU 0:0.