Ośmiu zawodników LKS Koluszki wzięło udział w 2. Biegu City Trail w Łodzi

Karolina Brózda
Ośmiu zawodników LKS Koluszki wzięło udział w 2. Biegu City Trail. Zawody odbyły się w parku Baden Powella w Łodzi.

Jako pierwszy wystartował w biegu na dystansie 300 m w kat. D1 (6-7 lat) 7-letni Kordian Ciesielski, który ze znaczną przewagą zajął pierwsze miejsce. Łucja Ciesielska w swoim biegu (D2) na 600 m (3:07) zdobyła trzecie miejsce.

Znakomicie w biegu (D4) na 2 km spisali się chłopcy - Radek Babiarski zajął drugie (6:58), a Piotr Chojnacki trzecie miejsce (7:08) W grupie dziewcząt piąta była Adrianna Siemińska (8:00), tuż za nią na szóstej pozycji wbiegła na metę koleżanka klubowa Jagoda Nowakowska (8:02).

W bieg głównym na 5 km Marcin Goldas zajął w klasyfikacji generalnej 94. miejsce, 11. w kat. M 50 biegnący po raz pierwszy w City Trail Adam Adamski był 181.