Przedszkole nr 3 w Koluszkach najlepsze podczas Gminnych Sztafetowych Biegów Przełajowych

Karolina Brózda
W ramach Gminnej Spartakiady Sportowej Dzieci i Młodzieży „Koluszki 2022” i popularyzacji lekkiej atletyki, Gminny Organizator Imprez Sportowych i LKS Koluszki przeprowadziły dla przedszkolaków gminne zawody w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody odbyły się na stadionie OSiR w Koluszkach na dystansie 6x200 m.

Rywalizację rozpoczęły dziewczynki z rocznika 2016 i młodsze.

• I miejsce zdobyło Przedszkole nr 3 Koluszki w składzie: Alicja Kaczorowska, Nadia Długosz, Amelia Kowalczyk, Jagoda Hoła, Zofia Życka, Hania Wasilewska.
  • II miejsce Przedszkole w Różycy,
  • III miejsce Przedszkole nr 1 Koluszki.

W chłopcach:

• I miejsce Przedszkole nr 1 w składzie: Mikołaj Karwowski, Kornel Pęczek, Cieślak Antoni, Tymoteusz Piechota, Tymon Hartwig, Igor Mogieliński,
  • II miejsce Przedszkole nr 3,
  • III miejsce Przedszkole w Różycy.

Klasyfikację generalną wygrało Przedszkole nr 3 przed Przedszkolem nr 1 i Przedszkolem w Różycy, czwarte miejsce zdobyło Przedszkole nr 2 w Koluszkach.

Wszyscy startujący otrzymali napoje i słodycze. Trzem najlepszym sześcioosobowym drużynom w kategorii dziewcząt i chłopców wręczono medale.