Zawodnicy LKS Koluszki na Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich w Krynkach

W Mistrzostwach Polski w biegach górskich wystartowało prawie 250 zawodników z całej Polski, w tym ośmiu z LKS Koluszki. Zawody przeprowadzono na terenie rezerwatu Skałki w Krynkach, na dystansach od 600 m do 6 km.

Jako pierwszy wyruszył Radosław Babiarski, zajmując piąte miejsce z czasem 3:51 w kategorii 2007-2008. W tej samej kategorii wśród dziewcząt Adrianna Siemińska była szósta (4:22). Amelia Napierała zajęła 12. miejsce w swojej kategorii, w biegu na 1,5 km (7:14). W młodzikach w pierwszej dziesiąte, na 10. miejscu w biegu na 1500 m uplasował się Karol Sokołowski (6:09).
Dziewiąty w biegu na 3,2 km (z czasem 16:56) był Igor Szczepaniak, w seniorach na dystansie 6 km Michał Wieczorek zajął 12. miejsce, uzyskując czas 34:55.
W klasyfikacji generalnej na 33 sklasyfikowane kluby LKS Koluszki zajął 15. miejsce z 14 punktami.

Strefa Biznesu: Dlaczego chleb podrożał? Ile zapłacimy za bochenek?