Zawodnicy LKS Koluszki z dobrymi wynikami w kolejnej edycji biegów City Trail w Łodzi

Karolina Brózda
W ostatnim biegu 7. edycji City Trail wystartowało siedmioro zawodników LKS Koluszki: Łucja i Kordian Ciesielscy, Ania, Ada i Marta Siemińscy, Natalia Pająk i Adam Adamski.

Wszyscy spisali się znakomicie, Kordian w biegu na 300 metrów zajął pierwsze miejsce.
Był to jego kolejny zwycięski bieg w kat. D1. Jednak największą bohaterką biegów była Łucja Ciesielska, która stoczyła niesamowitą walkę o pierwsze miejsce z Kają Kochanowską z KS Polanik Piotrków Tryb., przegrywając na finiszu biegu na 600 metrów o zaledwie 1 sekundę.

Dobrze pobiegli pozostali zawodnicy klubu: w biegu na 1000 m D3 Ania Siemińska była ósma, Natalia Pająk jedenasta. Na dwukrotnie dłuższym dystansie w kat D4 siostra Ani, Ada, zajęła czwarte miejsce.

W biegu głównym na 5 km Marta Siemińska zajęła 7. miejsce w kat. 40-49 lat, zaś Adam Adamski był 5. z nowym rekordem życiowym.