Jagoda Nowakowska z LKS Koluszki mistrzynią województwa w biegach przełajowych

Karolina Brózda
Zawodnicy LKS Koluszki dobrze spisali się w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w biegach przełajowych, które w Łodzi zorganizował Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

W biegu na 1 km w kat. U 14 pierwsze miejsce zajęła Jagoda Nowakowska, drugie zdobyła Adrianna Siemińska. Na tym dystansie wśród chłopców po pasjonującym finiszu brąz wywalczył Radosław Babiarski.

W mistrzostwach młodzików w biegu na 2 km bardzo dobrze zaprezentowała się 14-letnia Amelia Napierała, która po znakomitym finiszu zajęła czwarte miejsce. W kategorii chłopców po świetnym biegu czwarty był Karol Sokołowski, przegrywając medal o niespełna 2 sekundy.