Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nowogard
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Nowogard podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- WIATR Michał Grzegorz - KWW NOWA: 55,52% (5 503 głosów)
- CZAPLA Robert Antoni - KKW LEWICA: 30,6% (3 033 głosów)
- JAKLIŃSKA-CZYŻAK Karolina Kamila - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 7,14% (708 głosów)
- BEREZOWSKI Mirosław - KWW PATRIOTYCZNY NOWOGARD: 4,7% (466 głosów)
- SŁOMSKI Piotr - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 2,03% (201 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SŁOMSKI Piotr: pozycja 1 : 0,92% (266 głosów)
- KNIOŁA-AUGUSTYNIAK Eliza: pozycja 2 : 0,92% (266 głosów)
- MACHOCKI Stanisław: pozycja 3 : 0,92% (266 głosów)
- TUREK Krzysztof Zenon: pozycja 4 : 0,92% (266 głosów)
- KALICZYŃSKA Jadwiga: pozycja 5 : 0,92% (266 głosów)
- TRACZ Dominika Karolina: pozycja 6 : 0,92% (266 głosów)
- LUBERADZKI Ładysław Ryszard: pozycja 7 : 0,92% (266 głosów)
- KULPA Krzysztof: pozycja 8 : 0,92% (266 głosów)
- JUSZCZYK Irena Lidia: pozycja 9 : 0,92% (266 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- WŁODARCZYK Wojciech Grzegorz: pozycja 1 : 2,59% (750 głosów)
- LEMBAS Paweł Kazimierz: pozycja 2 : 2,59% (750 głosów)
- BĄK Jolanta: pozycja 3 : 2,59% (750 głosów)
- JURCZYK Dawid: pozycja 4 : 2,59% (750 głosów)
- JABŁOŃSKA Anna: pozycja 5 : 2,59% (750 głosów)
- BANASIK Dorota Iwona: pozycja 6 : 2,59% (750 głosów)
- ZAREMBA Mateusz Wojciech: pozycja 7 : 2,59% (750 głosów)
- CHŁOPEK Celina Ewa: pozycja 8 : 2,59% (750 głosów)
- URBANEK Ariel Krystian: pozycja 9 : 2,59% (750 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DANILEWSKI Artur Adam: pozycja 1 : 1,8% (519 głosów)
- RAŹNIEWSKA Justyna Anna: pozycja 2 : 1,8% (519 głosów)
- NAWARA Sylwia Magdalena: pozycja 3 : 1,8% (519 głosów)
- MAŚLANA Kornelia Katarzyna: pozycja 4 : 1,8% (519 głosów)
- MARGAS Dawid: pozycja 5 : 1,8% (519 głosów)
- KOPYCIŃSKA Mariola: pozycja 6 : 1,8% (519 głosów)
- OSTROWSKA-ANTCZAK Sylwia Regina: pozycja 7 : 1,8% (519 głosów)
- MARCINKOWSKI Cezary Dominik: pozycja 8 : 1,8% (519 głosów)
- WŁODARCZYK Janusz: pozycja 9 : 1,8% (519 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA:
- WIATR Michał Grzegorz: pozycja 1 : 4,79% (1 384 głosów)
- WRÓBEL Ewa Irena: pozycja 2 : 4,79% (1 384 głosów)
- KWIATKOWSKI Tomasz Marek: pozycja 3 : 4,79% (1 384 głosów)
- SZAREK Sylwia: pozycja 4 : 4,79% (1 384 głosów)
- ZIELIŃSKI Sławomir Henryk: pozycja 5 : 4,79% (1 384 głosów)
- KORYCKA Katarzyna Angelika: pozycja 6 : 4,79% (1 384 głosów)
- DUMAŃSKA Kinga Dominika: pozycja 7 : 4,79% (1 384 głosów)
- ROŻEK Rafał Sławomir: pozycja 8 : 4,79% (1 384 głosów)
- DOLOT Laura Magdalena: pozycja 9 : 4,79% (1 384 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD:
- WIŚNIEWSKI Stanisław: pozycja 1 : 1,14% (329 głosów)
- ŁUKASZEWICZ Tadeusz: pozycja 2 : 1,14% (329 głosów)
- ŚMIGIEL Brygida Małgorzata: pozycja 3 : 1,14% (329 głosów)
- NADZIEJA Bogusław Krzysztof: pozycja 4 : 1,14% (329 głosów)
- SUDOMIERSKI Marian: pozycja 5 : 1,14% (329 głosów)
- CZERNIAKOWSKA Zofia: pozycja 6 : 1,14% (329 głosów)
- NIERADKA Halina: pozycja 7 : 1,14% (329 głosów)
- KRZYWANIA Marek: pozycja 8 : 1,14% (329 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KUCAL Sławomir Tomasz: pozycja 1 : 1,36% (411 głosów)
- BŁAŻEWICZ Iga Wiesława: pozycja 2 : 1,36% (411 głosów)
- SŁOMSKI Paweł Bernard: pozycja 3 : 1,36% (411 głosów)
- TOMKÓW Łukasz: pozycja 4 : 1,36% (411 głosów)
- JACKOWIAK Jolanta Józefa: pozycja 5 : 1,36% (411 głosów)
- SZOKA Magdalena Irena: pozycja 6 : 1,36% (411 głosów)
- GAŁKA Sylwia Anna: pozycja 7 : 1,36% (411 głosów)
- KWIATKOWSKI Roman: pozycja 8 : 1,36% (411 głosów)
- SIWY Andrzej Roman: pozycja 9 : 1,36% (411 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- CZAPLA Robert Antoni: pozycja 1 : 3,57% (1 081 głosów)
- WOLNY Marcin: pozycja 2 : 3,57% (1 081 głosów)
- SZMYT-LECHOWICZ Marcela: pozycja 3 : 3,57% (1 081 głosów)
- BOSIACKI Krzysztof Mariusz: pozycja 4 : 3,57% (1 081 głosów)
- JAKUBOWSKA Żaneta Renata: pozycja 5 : 3,57% (1 081 głosów)
- ŻYLAK Ewa: pozycja 6 : 3,57% (1 081 głosów)
- SANIUK Krzysztof Mirosław: pozycja 7 : 3,57% (1 081 głosów)
- FALKOWSKA-SIMIŃSKA Katarzyna: pozycja 8 : 3,57% (1 081 głosów)
- SZAFRAN Andrzej Jan: pozycja 9 : 3,57% (1 081 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- JAKLIŃSKA-CZYŻAK Karolina Kamila: pozycja 1 : 2,28% (691 głosów)
- JAKUBIAK Przemysław: pozycja 2 : 2,28% (691 głosów)
- SAWICKI Łukasz: pozycja 3 : 2,28% (691 głosów)
- LUTER Lidia: pozycja 4 : 2,28% (691 głosów)
- CHOMIŃSKA Renata: pozycja 5 : 2,28% (691 głosów)
- SADKOWSKI Robert: pozycja 6 : 2,28% (691 głosów)
- REWUŚ Marta Grażyna: pozycja 7 : 2,28% (691 głosów)
- KOCHANOWICZ Tomasz: pozycja 8 : 2,28% (691 głosów)
- KUFTA Michał: pozycja 9 : 2,28% (691 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA:
- BIEGAŃSKA-SAWICKA Agnieszka: pozycja 1 : 2,8% (847 głosów)
- JANIC Łukasz: pozycja 2 : 2,8% (847 głosów)
- GUZ Anastazja: pozycja 3 : 2,8% (847 głosów)
- FRASOŃSKA Joanna Ewa: pozycja 4 : 2,8% (847 głosów)
- BĄK Wiktor: pozycja 5 : 2,8% (847 głosów)
- OLEJNIK Monika: pozycja 6 : 2,8% (847 głosów)
- ADAMECZEK Karol: pozycja 7 : 2,8% (847 głosów)
- JANKOWSKI Arkadiusz: pozycja 8 : 2,8% (847 głosów)
- MARCINKIEWICZ Marzena Agnieszka: pozycja 9 : 2,8% (847 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD:
- BEREZOWSKI Mirosław: pozycja 1 : 1,24% (375 głosów)
- PILARZ Zofia Urszula: pozycja 2 : 1,24% (375 głosów)
- KWIATKOWSKI Tomasz Grzegorz: pozycja 3 : 1,24% (375 głosów)
- SOKOŁOWSKI Mirosław Wincenty: pozycja 4 : 1,24% (375 głosów)
- BURAK Irena: pozycja 5 : 1,24% (375 głosów)
- KĘPNIAK Zbigniew: pozycja 6 : 1,24% (375 głosów)
- KURLAPSKI Wiesław Kazimierz: pozycja 7 : 1,24% (375 głosów)
- RYNKIEWICZ Grażyna: pozycja 8 : 1,24% (375 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BURIAK Piotr Stanisław: pozycja 1 : 0,72% (182 głosów)
- MACIĄG Ewa: pozycja 2 : 0,72% (182 głosów)
- SAJA Małgorzata: pozycja 3 : 0,72% (182 głosów)
- SOSNOWSKI Krzysztof Grzegorz: pozycja 4 : 0,72% (182 głosów)
- ŁUCZAK Michał Aleksander: pozycja 5 : 0,72% (182 głosów)
- ŚWISTAK Mateusz: pozycja 6 : 0,72% (182 głosów)
- TROJANOWSKA Kinga: pozycja 7 : 0,72% (182 głosów)
- TRACZ Łukasz: pozycja 8 : 0,72% (182 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JANKOWSKI Jacek: pozycja 1 : 3,35% (847 głosów)
- KUBICKI Jerzy: pozycja 2 : 3,35% (847 głosów)
- BEDNAREK Jolanta: pozycja 3 : 3,35% (847 głosów)
- SAJA-IDZIAK Andżelika Kamila: pozycja 4 : 3,35% (847 głosów)
- TUREK Monika Agnieszka: pozycja 5 : 3,35% (847 głosów)
- KISIEL Damian: pozycja 6 : 3,35% (847 głosów)
- ORPEL Adam: pozycja 7 : 3,35% (847 głosów)
- PARADOWSKA Agnieszka: pozycja 8 : 3,35% (847 głosów)
- GŁĄBECKI Mariusz: pozycja 9 : 3,35% (847 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BOCIARSKI Michał Jan: pozycja 1 : 2,05% (518 głosów)
- BARTOSZCZYK Agnieszka: pozycja 2 : 2,05% (518 głosów)
- CZYŻAK Irena: pozycja 3 : 2,05% (518 głosów)
- ŁOKAJ Agnieszka: pozycja 4 : 2,05% (518 głosów)
- OSUCH-SZCZEPANIAK Katarzyna: pozycja 5 : 2,05% (518 głosów)
- ŚWIDERSKA Anna: pozycja 6 : 2,05% (518 głosów)
- GRZĘDA Zenon Józef: pozycja 7 : 2,05% (518 głosów)
- DANILEWSKI Karol: pozycja 8 : 2,05% (518 głosów)
- KANIA Kazimierz Andrzej: pozycja 9 : 2,05% (518 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA:
- KANIA Andrzej: pozycja 1 : 4,17% (1 056 głosów)
- ZELMANOWSKA Patrycja Marta: pozycja 2 : 4,17% (1 056 głosów)
- GARBACIAK Gracjana Dominika: pozycja 3 : 4,17% (1 056 głosów)
- URTNOWSKI Michał: pozycja 4 : 4,17% (1 056 głosów)
- REKUS Katarzyna Maria: pozycja 5 : 4,17% (1 056 głosów)
- PRZYTULSKA Paulina: pozycja 6 : 4,17% (1 056 głosów)
- GOC Jan Marian: pozycja 7 : 4,17% (1 056 głosów)
- ARMATA Urszula Ewa: pozycja 8 : 4,17% (1 056 głosów)
- LUBCZYŃSKI Tobiasz Henryk: pozycja 9 : 4,17% (1 056 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD:
- STAŃCZYK Małgorzata: pozycja 1 : 1,17% (295 głosów)
- OLEJNIK Dariusz: pozycja 2 : 1,17% (295 głosów)
- KOPCIUCH Jadwiga: pozycja 3 : 1,17% (295 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Iwona Małgorzata: pozycja 4 : 1,17% (295 głosów)
- ŻYWICA Adam Ryszard: pozycja 5 : 1,17% (295 głosów)
- BŁAŻEJEWSKA Danuta Janina: pozycja 6 : 1,17% (295 głosów)
- PABISIAK Marcin Jan: pozycja 7 : 1,17% (295 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?